ThingWorx Analytics

ThingWorx Analytics sofistike yapay zeka ve makine öğrenme teknolojilerini kullanarak endüstriyel IoT verisinin yorumlanması konusunda sizlere destek olur.

Faydalar

ThingWorx Analytics sofistike yapay zeka ve makine öğrenme teknolojilerini kullanarak endüstriyel IoT verisinin yorumlanması konusunda sizlere destek olur. Otomasyon ve Artırılmış gerçeklik deneyimleri ile birlikte, ThingWorx Analytics, gerçek zamanlı uygulamaları sayesinde güvenilir, harekete geçmeye hazır içgörüler verir. ThingWorx Analytics, veri modelleme, kompleks matematik, istatistik analiz, yapay zeka ya da makine öğrenme konularında uzman olmanıza gerek olmadan, karmaşık IIoT çözümlerini basit ve analitik bir şekilde geliştirmeniz için tasarlanmıştır.

ThingWorx platformu ile entegre olan ThingWorx Analytics karmaşık analitik süreçleri otomatik hale getirir ve ThingWorx tarafından desteklenen tüm çözümlere güçlü ve işlenmiş sonuçlar sunar. ThingWorx Analytics iş analistleri, geliştiriciler veya veri uzmanları tarafından kullanılabilir. Kullanıcınızın bilgi ve tecrübe düzeyine göre, uzman kullanıcıdan, sadece veriyi gören kullanıcıya kadar tüm çalışanlarınız için süreci basitleştirecek fonksiyonlara sahiptir.

Dijital Simülasyon – Entegre simülasyon ve bilişimsel altyapı sayesinde Fiziksel ürünlerin davranışlarını, dijital dünyada simüle eder.

Faydalar:

▪Sezgisel, kullanıcı dostu arayüzler ile, uzman olmayan kullanıcılarınız için dahi karmaşık analitik verisini, anlaşılabilir içgörülere dönüştürün
▪IoT verisinden gelen içgörüler, tahminler ve öneriler ile karar alma sürecinizi geliştirin
▪Gerçek zamanlı olarak anomalileri tespit ederek çözüme gidiş süresini kısaltın
▪Öngörücü ve simülasyonlu analitikler sayesinde sorunları tespit edip, tavsiyeler oluşturun, performans çıktılarını optimize edin

Yetkinlikler:

▪Kestirimci Modelleme – Makine öğrenmesini denetimli bir şekilde IIoT çözümüne ekler. Otomatik kestirimci modelleme ve öngörücü analitikler ile veri bilimini bambaşka bir noktaya taşır. Kullanıcılarının algoritma uzmanı olması gerekmez. ThingWorx Analyrics, geçmiş verilerden öğrenir ve yapay zeka teknolojileri ile öngörücü modeler oluşturur.
▪Açıklayıcı Analitik – Endüstriyel IoT verisinin daha iyi anlaşılmasını sağlar. Kullanıcıların faydalı kalıplar ve korelasyonlara ulaşmasında karmaşık verilerin içerisinde yol gösterici olarak hareket eder.
▪Anomali Tespiti – Makine öğrenme teknolojisini temel alarak, sürekli ve çevrimsel veri akışlarını izleyerek, beklenmedik değişiklikler ve davranışları kontrol eder.
▪Kestirimci Puanlama – ThingWorx ile birlikte gelecek çıktılar ile ilgili tahminler yapar ve ilişkili çıktı bazlı tahminler sunar
▪Öngörücü Puanlama – Otomatik simülasyonlar ile öneriler oluşturarak gelecek performans ve sonuçlarının geliştirilmesini sağlar, ürünlerin ve üretim süreçlerinin performansını optimize eder.

BUY NOW