Dijital Dönüşüm Yolculuğunuza Rehberlik Ediyoruz

Dijital Dönüşüm Yolculuğunuzda, Endüstriyel IoT, Artırılmış Gerçeklik Uygulamaları, Analitik ve Yapay Zeka (Makine Öğrenmesi) ile işletmenizin verimlilik ve karlılığını artırıyoruz.

Hizmetlerimiz

Dijitalleşme Projelerinizi Hayata Geçiriyoruz

Müşterilerimizin Dijital Dönüşüm yolculuğunda stratejik ve ekonomik olarak yol haritalarının belirlenmesi konusunda 30 yıllık Entek tecrübesi ile destek sağlıyoruz. Yol haritasını belirlerken Siber Güvenlik gibi kritik süreçleri de göz önüne alarak müşterilerimizin projelerini yönlendiriyoruz.

Proof of Concept (PoC)

IoT projelerinin değerinin ortaya çıkartılması ve dijital yol haritasının oluşturulması için müşterilerimiz ile birlikte prototipler oluşturuyoruz.

Operasyonların & İşlerin Ölçeklenmesi

Organizasyondaki bu değişim sürecinde ölçek bazlı olarak Dijital Fabrika konseptlerinin müşterilerimize uygulanmasını sağlıyor, üretim-yönetim katlarının (top floor-shop floor) birbirine bağlanması sürecinde işletmenize rehberlik ediyoruz.

Dijital Fabrikalar İnşa Ediyoruz

Müşterilerimizin, Dijital Fabrika konseptlerini yazılımlar ile destekleyerek, sürdürülebilir, değer odaklı Dijital Dönüşüm Projeleri gerçekleştiriyoruz.

Neden Entek ?

Değer Odaklılık

Entek’in 30 yılı aşkın sektör lideri çözüm uzmanlığı, fabrikanızdaki değer yaratacak süreçleri, teknolojik fırsatlar ile harmanlayarak, kolayca uygulanabilir Endüstri 4.0 projelerini oluşturmayı, müşterilerimize değer katmamızı sağlıyor.

Uçtan Uca Teknoloji Uzmanlığı

Müşterilerimiz ile birlikte, oluşturulan IoT projelerini inceleyerek, karşılıklı ekiplerin koordinasyonunu sağlıyor, müşterilerimizin IoT Projelerini sahadaki makineden, yapay zeka ve makine öğrenimi destekli analitik veriye, baştan uca tüm detayları ile yönetiyoruz.

Dönüşüm Yetenekleri

IoT Pilot projeleri ile zorlu süreçlerdeki değerin yakalanması için hizmetler sunuyoruz. Projenin tüm değer ve risk haritasını oluşturarak, projedeki önemli kilometre taşlarını birlikte belirliyoruz.

Teknoloji Odaklılık

Alanında dünyanın en iyi çözümleri ile ister Dijital Fabrika, ister Artırılmış Gerçeklik, ister Akıllı, Bağlı Ürün çalışmalarını müşterilerimize sunuyoruz. Buna ek olarak, müşterilerimizin iş süreçlerine özel olarak tüm yazılımları ve süreçleri terzi usulü projeler ile özelleştirebiliyoruz.

BUY NOW