ThingWorx, sunduğu araçlar ve teknolojiler ile sistemler ve varlıklar arasındaki karmaşık bağlantıları ortadan kaldırır.

ThingWorx platformu, PTC tarafından sunulan, Pazar lideri ve Ödüllü bir Endüstriyel İnovasyon platformudur. Platform teknolojileri sayesinde kullanıcılar hem ThingWorx platform uygulamaları hem de Artırılmış Gerçeklik Deneyimleri oluşturma, uygulama ve geliştirme imkanına sahip olurlar. ThingWorx, bağlantı seçenekleri, uygulama geliştirme araçları, analitik, Artırılmış gerçeklik teknolojileri gibi geniş yelpazedeki fonksiyonları ile fiziksel bir nesnenin dijital dünyadaki gerçek zamanlı görüntüsünün oluşturulmasını sağlar – ki biz buna “Thing Modeli” diyoruz. Platform sağladığı bu altyapı ile karmaşık bağlantı problemlerinin, sürekli kod yazmanın ve uygulama zorluklarının önüne geçerken, güçlü son kullanıcı çözümleri ve kullanıcı dostu arayüzü ile yatırımınızdan hızlı geri dönüş almanızı mümkün kılar. Organizasyonlar, ThingWorx platformunu kullanarak, akıllı, bağlı ürünler, operasyonlar ve süreçler ile işlerini kolaylıkla bir üst seviyeye taşıyabilirler. ThingWorx, en önemli özelliği olan baştan uca Endüstriyel IoT çözümleri ve Artırılmış Gerçeklik çözümlerini tek bir yapıda sunması sayesinde, kullanıcılara, bağlı ürünlerden, operasyonlardan ve yazılımlardan gelen verileri, kaynaklandırma, sınıflandırma, analiz etme – sentezleme, organize etme ve birbiriyle çalışma süreçlerini yürütebilmektedir. Bu geniş yetenek havuzu sayesinde, geliştiriciler ve çözüm üreticileri, cihazlarını bağlayabilirler, analiz edebilirler, uygulama implemente ederek, kullanıcı ara yüzleri oluşturabilirler, cihazları uzaktan kontrol edebilir ve Artırılmış gerçeklik ile yeni deneyimler oluşturabilirler – bunu da güvenli ve ölçülebilir bir altyapı ile gerçekleştirirler. Pazarda faaliyet gösteren hiçbir firma, bu kadar çok entegrasyon yeteneğine tek bir yerde sahip değildir –Bu da çözüm geliştirme ve pazara ürün sürme sürecini oldukça hızlandırır.

Her yerden verileri alın ve ilişkilendirin – Sensörlerden, sistemlerden, PLC’lerden, IoT Ağ geçidinden, mevcut buluttan, 3D tasarım ve mühendislik sistemlerinden, ya da ERP ve CRM yazılımlarından. IoT Çözüm sağlayıcıları için bağlanabilirlik olmazsa olmaz bir başlık olsa da, Endüstriyel Bağlantı Gücümüz ve Kepware çözümü sayesinde kolaylıkla üretim alanına ve veri kaynaklarına erişebilirsiniz.

Veriyi anlamlı hale gelecek şekilde yapılandırın – Fiziksel sistem ve ürünlerinizden gelen verileri organize edin ve ek veriler ile veri anlamını zenginleştirin.

İçgörüleri elde edin – fiziksel ürün ve sistem davranışları ve performanslarını, entegre analitik yetenekleri ile ya da 3. Parti araçlar (Örn: ANSYS, Azure, vb.) ile analiz edin, simülasyonlar ve tahminler gerçekleştirin.

Fiziksel ve Dijital sistemlerden gelen sonuçlara göre aksiyonlar alın – İş sistemi verisi, ürünler ve fiziksel operasyonları bağlayan süreçleri otomatik hale getirin. Örneğin, ThingWorx ile fiziksel varlıklarınız, örn: bir fabrika hattının yavaşlatılması gerektiği kararını alabilirsiniz, ya da dijital sistemlerde: saha servis yönetim sisteminde otomatik bir iş emri açılmasını sağlayabilirsiniz.

Kişilerin daha performanslı çalışmalarını ve karar almalarını sağlayın –Verileri ister masaüstü, ister web ve mobil uygulamalarda kullanıcılara sunun – ya da Artırılmış Gerçeklik deneyimleri oluşturun.

ThingWorx, uygulamaya hazır IIoT çözümleri için özel olarak tasarlanmış ve pazardaki en güçlü Ekosistem ile desteklenmiştir. ThingWorx, IoT Pazar Yeri uygulaması ile sektörde hazır eklentilere sahip tek yazılımdır.

IIoT Dönüşümünüzü Başlatın

İşinizi IIoT dönüşümü ile nasıl geliştireceğinizi daha detaylı öğrenmek ister misiniz? ThingWorx platformu hakkında sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin.

BUY NOW